HP ProBook 4 G1q 14" Next Gen bærbar-AI-pc Wolf Pro Security Edition (C65X4AT)
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
|---|---|
| Processorfamilie | Snapdragon® X-processor |
| Processor | Snapdragon® X X1-26-100 (op til 2,7 GHz, 8 kerner) |
| Grafik | Integreret, Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Hukommelse | 16 GB LPDDR5x-8533 MT/s (indbygget)
|
| Internt lager | 512 GB PCIe® NVMe™ SSD
|
| Skærm | 14" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Skærm | 14", WUXGA (1920 x 1200), IPS, uden genskær, 300 nits, 62,5 % sRGB |
| Berøringsskærm | Nej |
| Farveskala | 62.5% sRGB |
| Lysstyrke | 300 nit |
| Mindste produktmål (B x D x H) | 31,86 x 22,43 x 1,09 cm (front); 31,86 x 22,43 x 1,7 cm (bag) (Højdemålingen foran er nær den forreste kant, hvor kabinettets bunddæksel tilspidses. Højdemålingen bagpå er nær bagkanten, hvor kabinettets bunddæksel tilspidses.) |
| Vægt | Fra 1,46 kg (Vægten afhænger af konfigurationen. Inkluderer ikke strømadapter.) |
| Sikkerhedssoftwarelicenser | HP Dunde Pro Security Edition (1 år) |
| Batteritype | 3-cellers HP-litiumion-polymerbatteri på 56 Wh med lang levetid |
| Batteritid | (Batteriet er indbygget og kan ikke udskiftes af kunden. Kan serviceres under garantien. Oplad hurtigt til 50 % på 30 minutter.) |
| Trådløs forbindelse | Qualcomm® FastConnect™ 7800 Wi-Fi 7 (2x2) High Band Simultaneous (HBS) og Bluetooth® 5.4 trådløst netværkskort |
| Netværksgrænseflade | Realtek RTL8111HSH-CG GbE |
| Produktfarve | Pike sølvaluminium |
| Tastatur | Væskeafvisende tastatur |
| Tastatur, farve | Lysegrå |
| Kamera | FHD-kamera på 1080p |
| Lyd | Lyd fra Poly Studio, to stereohøjttalere, dobbelt mikrofon |
| Pegeenhed | Klikkefelt med understøttelse af flere bevægelser og tryk aktiveret som standard |
| Porte | 2 USB Type-C® 40 Gbps signalhastighed (USB-strømforsyning, DisplayPort™ 1.4); 1 HDMI 2.1; 1 kombineret stereohovedtelefon-/mikrofonstik; 1 RJ-45; 1 stik til sikkerhedslås; 1 USB Type-A 5 Gbps signalhastighed (oplader med stømmen tændt); 1 USB Type-A 5 Gbps signalhastighed (oplader med strømmen slukket)
|
| Strømforsyning | 65 W USB Type-C® adapter |
| Fingeraftrykslæser | Fingeraftrykslæser |
| Inputenheder | Termisk sensor; Hall-effekt-sensor |
| Miljøspecifikationer for bæredygtighed | Lavt halogenindhold; Bulk-emballage tilgængelig; 20 % PCR-plast; Ocean-bound plast i højttalerkabinettet og systemblæseren; 50 % ocean-bound plast; 50 % genanvendt metal; 100 % af HP's papirbaserede emballage er fra genanvendte eller certificeret bæredygtige kilder. Produktets CO2-aftryk |
| Producentgaranti | 1 års garanti og 90 dages begrænset softwaregaranti afhængigt af land. Batterier har som standard en begrænset garanti på 1 år. Få flere oplysninger om batteri på http://www.hp.com/support/batterywarranty/. Mulighed for service på stedet og udvidet dækning. HP Care Pack-services er udvidede serviceaftaler, der forlænger den begrænsede standardgaranti. Find det rette serviceniveau til dit HP-produkt med HP Care Pack Services-søgeværktøjet på: http://www.hp.com/go/cpc . |