HP ProBook 4 G1ah 14 inch Notebook PC (B9YU0ET)
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
|---|---|
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 5-processor |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 220 (op til 4,9 GHz maks. boost-klokfrekvens, 16 MB L3-cache, 6 kerner, 12 tråde) |
| Grafik | Integreret, AMD Radeon™ 740M-grafikkort |
| Hukommelse | 24 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 24 GB)
|
| Hukommelsesstik | 2 SODIMM |
| Internt lager | 512 GB PCIe® NVMe™ SSD
|
| Skærm | 14" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Skærm | 14", WUXGA (1920 x 1200), IPS, uden genskær, 300 nits, 62,5 % sRGB |
| Berøringsskærm | Nej |
| Farveskala | 62.5% sRGB |
| Lysstyrke | 300 nit |
| Mindste produktmål (B x D x H) | 31,86 x 22,43 x 1,09 cm (front); 31,86 x 22,43 x 1,7 cm (bag) (Højdemålingen foran er nær den forreste kant, hvor kabinettets bunddæksel tilspidses. Højdemålingen bagpå er nær bagkanten, hvor kabinettets bunddæksel tilspidses.) |
| Vægt | Fra 1,4 kg (Vægten afhænger af konfigurationen. Inkluderer ikke strømadapter.) |
| Batteritype | 3-cellers HP-litiumion-polymerbatteri på 56 Wh med lang levetid |
| Batteritid | (Batteriet er indbygget og kan ikke udskiftes af kunden. Kan serviceres under garantien. Oplad hurtigt til 50 % på 30 minutter.) |
| Trådløs forbindelse | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2 x 2) og Bluetooth® 5.4 trådløst kort |
| Netværksgrænseflade | Realtek RTL8111HSH-CG GbE |
| Produktfarve | Sølvfarvet |
| Tastatur | Væskeafvisende bagbelyst tastatur |
| Tastatur, farve | Lysegrå |
| Kamera | FHD-kamera på 1080p |
| Lyd | Lyd fra Poly Studio, to stereohøjttalere, dobbelt mikrofon |
| Pegeenhed | Clickpad med understøttelse af multiberøring |
| Porte | 1 HDMI 2.1; 1 kombineret stereohovedtelefon-/mikrofonstik; 1 RJ-45; 1 stik til sikkerhedslås; 2 USB Type-A 5 Gbps signalhastighed (med strøm); 2 USB Type-C® 10 Gbps signalhastighed (USB-strømforsyning 3.0, DisplayPort™ 1.4)
|
| Strømforsyning | 65 W USB Type-C™-adapter |
| Fingeraftrykslæser | Fingeraftrykslæser |
| Inputenheder | HP Sure Platform; Termisk sensor; HP Tamper Lock; Hall-effekt-sensor |
| Miljøspecifikationer for bæredygtighed | Lavt halogenindhold; Bulk-emballage tilgængelig; 20 % PCR-plast; 50 % ocean-bound plast; 50 % genanvendt metal; 100 % af HP's papirbaserede emballage er fra genanvendte eller certificeret bæredygtige kilder. |
| Producentgaranti | 1 år (1/1/0) begrænset garanti omfatter 1 år med reservedele og arbejdskraft. Ingen reparation på stedet. Vilkår og betingelser varierer fra land til land. Der gælder visse begrænsninger og undtagelser. |