HP Pro kompakt 400 G9 desktop-pc (99Q56ET)
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 14. generations processor |
| Processor | Intel® Core™ i5-14500 (op til 5,0 GHz med Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3-cache, 14 kerner, 20 tråde) |
| Chipsæt | Intel® Q670 |
| Grafik | Integreret, ® UHD Graphics 770 |
| Hukommelse | 16 GB DDR5-4800 MT/s (1 x 16 GB)
|
| Hukommelsesstik | 2 DIMM |
| Internt lager | 512 GB PCIe® NVMe™ SSD
|
| Mindste produktmål (B x D x H) | 27 x 9,5 x 30,8 cm |
| Vægt | 4,2 kg (Den nøjagtige vægt afhænger af konfigurationen.) |
| Medfølgende software | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; HP Privacy Settings; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Desktop Support Utilities; HP Easy Clean; Touchpoint Customizer til virksomheder; HP Easy Clean Keyboard Driver; HSA Fusion til virksomheder; HSA-telemetry til virksomheder; HPX til CMIT |
| Tilgængelig software | HP Smart Support |
| Administrative funktioner | HP Client Catalog (download); HP Driver Packs (download); HP Image Assistant (download); HP Client Management Script Library (download); HP Manageability Integration Kit Gen 4 (download) |
| Netværksgrænseflade | Intel® I219-LM GbE |
| Formfaktor | Lille formfaktor |
| Tastatur | Kablet HP Desktop 320K-tastatur |
| Lyd | Realtek ALC3252-codec, universelt lydstik med understøttelse af CTIA og OMTP headset |
| Pegeenhed | HP 125 mus med ledning |
| Udvidelsessokler | 1 M.2 2230; 1 M.2 2280; 1 PCIe 3 x1; 1 PCIe 4 x16 |
| Porte | Foran 1 kombineret hovedtelefon/mikrofon; 1 SuperSpeed USB Type-C® 10 Gbps signalhastighed; 3 SuperSpeed USB Type-A, 10 Gbps signalhastighed Bagest 1 lydudgang; 1 strømstik; 1 RJ-45; 1 HDMI 1.4; 3 SuperSpeed USB Type-A 5 Gbps signalhastighed; 1 DisplayPort™ 1.4; 2 USB Type-A 480 Mbps signalhastighed
|
| Internt drevrum | Én harddisk på 3,5" |
| Strømforsyning | Intern strømforsyning på 240 W, effektivitetsgrad på op til 92 %, aktiv PFC |
| Sikkerhedsstyring | Trusted Platform Module TPM 2.0-integreret sikkerhedschip, der leveres med Windows 10 (Common Criteria EAL4+ certificeret) (FIPS 140-2 niveau 2-certificeret); HP Secure Erase; HP Sure Click; Absolute Persistence-modul; HP Sure Admin; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7; HP Sure Sense2 |
| Miljømærker | EPEAT® registreret |
| Producentgaranti | 1 års (1/1/1) begrænset garanti omfatter 1 år med reservedele, arbejdskraft og reparation på stedet. Vilkår og betingelser varierer fra land til land. Der gælder visse begrænsninger og undtagelser. |