Poly G7500-videomødesystem med Studio- E70 og TC10-controllerudstyr (92L53AA)
| Farve | Sort |
|---|---|
| Strømforsyning | 65 BTU h |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Billedhastighed for video | 5–60 fps (op til 4K opløsning ved 15 fps i opkald) |
| Porte | 1 USB Type-C® 5 Gbps signalhastighed; 3 USB Type-A 5 Gbps signalhastighed; 1 lydindgang; 1 lydudgang; 1 RS-232; 1 HDMI-indgang 1.4 (video og lyd); 2 HDMI-udgang 1.4 (video); 1 HDCI; 1 HDMI-udgang 1.4 (lyd) |
| Netværksegenskaber | IPv4; IPv6; 1x 10/100/1G Ethernet; Automatisk MDIX; H.323 og/eller SIP op til 6 Mbps i Poly App-videotilstand; LPR-teknologi (Polycom Lost Packet Recovery); Dynamisk båndbreddeallokering; MTU-størrelse, som kan konfigureres flere gang; Understøttelse af Webproxy: grundlæggende, sammenfattende og NTLM; 3x 10/100/1G LLN med understøttelse af POE+/PSE; RS232 med understøttelse af REST og CLI API |
| Temperaturområde under drift | 0 til 40 °C |
| Temperaturområde under drift | 32 to 104 °F |
| Fugtighedsområde ved opbevaring | 5 til 95% |
| Luftfugtighedsområde under drift | 15 til 80 % |
| Mindste produktmål (B x D x H) | 349,2 x 38,1 x 139,7 mm |
| Pallemål (B x D x H) | 120 x 100 x 219.9 cm |
| Kartoner pr. lag | 10 |
| Vægt | 952,5 g |
| Pallevægt | 357 kg |
| Pakkens indhold | Poly G7500; Poly Studio E70; Kabelpakke; Poly IP-mikrofon; Bluetooth®-fjernbetjening; Vekselstrømsadapter; Poly TC10-touchcontroller |
| Producentgaranti | Poly 1 års standardgaranti |