HP EliteBook 6 G2i 14" Notebook Next Gen AI PC Wolf Pro Security Edition (DK4C0EA)
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Core™ Ultra 5-processor |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 5 325 (op til 4,5 GHz med Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3-cache, 8 kerner, 8 tråde) |
| Grafik | Integreret, Intel®-grafikkort |
| Hukommelse | 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB)
|
| Hukommelsesstik | 2 SODIMM |
| Internt lager | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
|
| Skærm | 14" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC |
| Skærm | 14", WUXGA (1920 x 1200), IPS, uden genskær, 300 nits, 45 % NTSC |
| Berøringsskærm | Nej |
| Farveskala | 45% NTSC |
| Lysstyrke | 300 nit |
| Mindste produktmål (B x D x H) | 31,86 x 22,43 x 1,1 cm (minimum foran); 31,86 x 22,43 x 1,7 cm (min. bag); 31,86 x 22,43 x 1,15 cm (maks. foran); 31,86 x 22,43 x 1,75 cm (maks. bag) (Højdemålingen foran er nær den forreste kant, hvor kabinettets bunddæksel tilspidses. Højdemålingen bagpå er nær bagkanten, hvor kabinettets bunddæksel tilspidses.) |
| Vægt | Fra 1,4 kg (Vægten afhænger af konfigurationen. Inkluderer ikke strømadapter.) |
| Sikkerhedssoftwarelicenser | HP Dunde Pro Security Edition (3 år) |
| Batteritype | 3-cellers HP-litiumion-polymerbatteri på 68 Wh med lang levetid |
| Batteritid | (Batteriet er indbygget. Kan serviceres under garantien. Oplad hurtigt til 50 % på 30 minutter.) |
| Trådløs forbindelse | Intel® Wi-Fi 7 BE211 (2 x 2) og Bluetooth® 6.0 trådløst netværkskort |
| Netværksgrænseflade | Intel® I219-V GbE, non-vPro® |
| Produktfarve | Pike sølvaluminium |
| Tastatur | Væskeafvisende bagbelyst tastatur |
| Kamera | 5 MP IR AI-kamera |
| Lyd | Lyd fra Poly Studio, to stereohøjttalere og to mikrofoner forbedret med AI-støjreduktion |
| Pegeenhed | Klikkefelt med understøttelse af flere bevægelser og tryk aktiveret som standard |
| Hukommelseskortenhed | 1 Smartcard-læser |
| Porte | 1 HDMI 2.1; 1 kombineret stik til stereohovedtelefon-/mikrofon; 1 RJ-45; 1 nano-stik til sikkerhedslås; 2 USB Type-A 5 Gbps signalhastighed (med strøm); 2 Thunderbolt™ 4 med USB Type-C® 40 Gbps signalhastighed (USB-strømforsyning, DisplayPort™ 2.1)
1 smart-kortlæser
|
| Strømforsyning | 65-100 W vekselstrømsadapter (anbefales, sælges separat) |
| Fingeraftrykslæser | Fingeraftrykssensor |
| Inputenheder | HP Sure Platform; Termisk sensor; HP Tamper Lock; Hall-effekt-sensor |
| Miljøspecifikationer for bæredygtighed | Mindst 30 % genanvendt metal; Produktets CO2-fodaftryk; HP's papirbaserede emballage kommer fra genanvendte eller certificerede kilder; Mindst 30 % PCR-plast; Mindst 30 % ocean-bound plast; Lavt halogenindhold; Bulk-emballage tilgængelig; Ekstern strømforsyning med en effektivitetsgrad på 90 % |
| Producentgaranti | 1 års garanti og 90-dages begrænset softwaregaranti afhængigt af land. Batterier har som standard en begrænset garanti på 1 år. Mulighed for service på stedet og udvidet dækning. HP Care Pack Services er udvidede serviceaftaler, der forlænger den begrænsede standardgaranti. Find det rette serviceniveau til dit HP-produkt med HP Care Pack Services-søgeværktøjet på: http://www.hp.com/go/cpc . |
| Inkluderet supporttjenester | HP 3 års onsite til notebook. Læs mere om vilkår og betingelser på https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA8-2300DAE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123DAE.pdf |