HP Z1 Tower G1i Desktop PC (A40SSET)
| Operační systém | Windows 11 Pro |
|---|---|
| Řada procesorů | Procesor Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265 (až 5,3 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 30 MB mezipaměti L3, 20 jader, 20 vláken) |
| Čipová sada | Intel® Q870 |
| Grafika | Integrováno, Grafická karta Intel® |
| Grafika | Samostatná, NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Ti (16 GB vyhrazené paměti GDDR7) |
| Paměť | 32GB paměť DDR5-5600 MT/s (2x 16 GB)
|
| Paměťové sloty | 4 sloty DIMM |
| Interní paměť | 1TB disk PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
|
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 33,7 x 30,8 x 15,5 cm (Standardní provedení Tower.) |
| Hmotnost | Základní hmotnost 5,51 kg (Přesná hmotnost závisí na konkrétní sestavě.) |
| Síťové rozhraní | Intel® I219-LM GbE |
| Provedení | Tower |
| Audio | Kodek Realtek ALC3252, univerzální zvukový konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP |
| Rozšiřující sloty | 1× M.2 2230; 2x PCIe 3 x1; 1x PCIe 5 x16 (1x slot M.2 2230 pro WLAN a 3x slot M.2 2280 pro úložiště) |
| Porty | Vpředu 2× USB Type-C® s přenosovou rychlostí 20 Gbit/s; 4× USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gb/s; 1× konektor pro sluchátka/mikrofon Zadní 2× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s; 1× HDMI 2.1; 1 port RJ-45; 1 zvukový linkový vstup/výstup; 3× USB 2.0 Type-A; 2× DisplayPort™ 2.1
2x USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s
|
| Pozice pro interní jednotku | Dvě jednotky HDD 3,5" |
| Pozice pro externí jednotku | Jedna jednotka ODD Slim |
| Napájení | 500W externí napájecí adaptér, až 90% účinnost, aktivní korekce PFC |
| Specifikace dopadu na udržitelnost | Dostupné velkoobjemové balení; Vnitřní krabice s výplní z lisované buničiny obsahuje 100% podíl recyklovatelných materiálů z udržitelných zdrojů; 10 % plastů v rámci uzavřeného systému ITE; Dostupné napájecí zdroje 80 Plus® Platinum; Obsahuje alespoň 60 % recyklovaných plastů od spotřebitelů; Vnější krabice a výplně z vlnité lepenky obsahují 100 % recyklovatelných materiálů z udržitelných zdrojů |
| Záruka | Jednoletá (1/1/1) omezená záruka zahrnuje 1letou záruku na díly, práci a opravy u zákazníka. Podmínky záruky se mohou v jednotlivých zemích lišit. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám. |
| Včetně služby podpory | 3letá podpora HP následující pracovní den pro WS v místě pracoviště. Smluvní podmínky jsou k dispozici na adrese https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385CSE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123CSE.pdf |