HP Z2 Tower G1i Workstation Desktop PC (A40NKET)
| Operační systém | Windows 11 Pro |
|---|---|
| Řada procesorů | Procesor Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265 (až 5,3 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 30 MB mezipaměti L3, 20 jader, 20 vláken) |
| Čipová sada | Intel® W880 |
| Grafika | Integrováno, Grafická karta Intel® |
| Grafika | Samostatná, NVIDIA RTX™ 2000 Ada Generation (16 GB vyhrazené paměti GDDR6) |
| Paměť | 32GB paměť DDR5-5600 MT/s (1x 32 GB)
|
| Paměťové sloty | 4× DRR5 |
| Interní paměť | Disková jednotka SSD 1 TB PCIe® Gen4 M.2
|
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 17,5 x 42,6 x 38,8 cm (Standardní stolní provedení.) |
| Hmotnost | Základní hmotnost 8,6 kg (Přesná hmotnost závisí na konkrétní sestavě.) |
| Síťové rozhraní | Intel® I219LM GbE |
| Provedení | Tower |
| Audio | Kodek Realtek ALC3205, univerzální zvukový konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP |
| Rozšiřující sloty | 1× PCIe Gen5 x16; 1× PCIe Gen4 x1 (konektor x4); 1× PCIe Gen4 x4 (konektor x16); 1× PCIe Gen4 x4; 1× PCIe 4 x1 elektricky (mechanicky x4); 1× PCIe 4 x4 elektricky (mechanicky x16) |
| Porty | Vpředu 2× USB Type-C® s přenosovou rychlostí 20 Gbit/s; 4× USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gb/s; 1× konektor pro sluchátka/mikrofon Zadní 2× USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s; 2× DisplayPort™ 1.4; 1× RJ-45; 1× zvukový linkový vstup/výstup; 3× USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 480 Mb/s
|
| Pozice pro externí jednotku | Jeden disk ODD Slim; 1 jednotka 5,25" |
| Napájení | 700W interní napájecí adaptér, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC |
| Specifikace dopadu na udržitelnost | Nízký obsah halogenů; dostupné velkoobjemové balení; 10 % plastů v rámci uzavřeného systému ITE; systémové ventilátory obsahují 25% podíl plastů pocházejících z oceánů; uhlíková stopa produktu; obsahuje alespoň 60 % recyklovaných plastů od spotřebitelů; systém je vybaven QR kódem, který uživateli umožňuje přístup k produktovému portálu - od prosince 2025 je doplněn o informace o funkcích produktu, informace o udržitelnosti, úvodní příručky a možnosti přímého nastavení a podpory; nový panel spotřeby energie, který je zákazníkům k dispozici a který poskytuje aktuální informace o spotřebě uhlíku, včetně doporučených opatření, která mohou uživatelé přijmout ke snížení uhlíkové stopy |
| Záruka | Jednoletá (1/1/1) omezená záruka zahrnuje 1letou záruku na díly, práci a opravy u zákazníka. Podmínky záruky se mohou v jednotlivých zemích lišit. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám. |
| Včetně služby podpory | 3letá podpora HP následující pracovní den pro WS v místě pracoviště. Smluvní podmínky jsou k dispozici na adrese https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385CSE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123CSE.pdf |