HP Smart Tank Plus 559 draadloze All-in-One (3YW75A)
| Functies | Printen, scannen, kopiëren, draadloos |
|---|---|
| Printsnelheid zwart (ISO) | Tot 11 ppm |
| Printsnelheid zwart (concept, A4) | Tot 22 ppm |
| Printsnelheid zwart (ISO, A4) | Tot 11 ppm |
| Printsnelheid kleur (ISO) | Tot 5 ppm |
| Printsnelheid kleur (concept, A4) | Tot 16 ppm |
| Printsnelheid in kleur (ISO) | Tot 5 ppm |
| Eerste pagina verschijnt, zwart (letter, gereed) | |
| Eerste pagina verschijnt, zwart (A4, gereed) | Vanaf 14 seconden |
| Eerste pagina verschijnt, kleur (letter, gereed) | |
| Eerste pagina verschijnt, kleur (A4, standby) | Vanaf 21 seconden |
| Dubbelzijdig printen | Handmatig (driverondersteuning beschikbaar) |
| Printvolume (per maand, letter) | Tot 1000 pagina's (De duty cycle is het maximale aantal pagina's dat je per maand kunt printen, maar het is geen goed idee om dat als je normale printvolume te zien.) |
| Printvolume (per maand, A4) | Tot 1000 pagina's (De duty cycle is het maximale aantal pagina's dat je per maand kunt printen, maar het is geen goed idee om dat als je normale printvolume te zien.) |
| Aanbevolen aantal pagina's per maand | 200 tot 800 (Om je printer in topconditie te houden, raadt HP aan om niet meer te printen dan de aanbevolen limiet per maand.) |
| Printkwaliteit zwart (optimaal) | Tot 1200 x 1200 dpi gerenderd |
| Printkwaliteit, kleur (presentatie) | Tot 4800 x 1200 dpi geoptimaliseerde resolutie in kleur bij printen vanaf een computer en 1200 dpi invoer |
| Printertalen | HP PCL 3-GUI |
| Printtechnologie | HP thermische inkjet |
| Interfaces, standaard | Hi-Speed USB 2.0, wifi, Bluetooth LE |
| Mobiel afdrukken mogelijk | HP Smart-app; Apple AirPrint™; Fire™; Google Cloud Print 2.0; Android-printen; Mopria™-gecertificeerd; Wireless Direct Printing |
| Netwerkfuncties | Ja (via wifi) |
| Draadloze functie | Ja, ingebouwd dual-band wifi 802.11b/g/n, Wireless Direct, BLE |
| Minimale systeemvereisten voor Macintosh | OS X v10.11 El Capitan en hoger, internettoegang |
| Minimum systeemeisen | Windows 10, 8.1, 8, 7: 1 GHz 32-bits (x86) of 64-bits (x64) processor, 2 GB vrije schijfruimte, internetverbinding, USB-poort, Internet Explorer. |
| Standaardfuncties voor digitaal verzenden | Dagelijkse scans (scannen naar PDF); HP Smart Tasks |
| Scherm | Pictogrammenscherm van 5,08 cm (2 inch) met 7 segmenten |
| Processorsnelheid | 800 MHz |
| Maximumgeheugen | 256 MB
|
| Geheugen | 256 MB; Geïntegreerd geheugen |
| Compatibiliteit geheugenkaart | Nee |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; Windows 8; Windows 8.1; Windows 7; macOS 10.11 El Capitan; macOS 10.12 Sierra; macOS 10.13 High Sierra; macOS 10.14 Mojave; macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma (Windows 10, 8.1, 8, 7, OS X v10.11 El Capitan, macOS Sierra v10.12 (voorheen OS X), macOS High Sierra v10.13macOS Mojave v10.14) |
| Papierverwerking invoer, standaard | Invoerlade voor 100 vel |
| Papierverwerking uitvoer, standaard | Uitvoerlade voor 30 vel |
| Uitvoerverwerking voltooid | Losse vellen |
| Typen media | Gewoon papier, mat brochurepapier, glanzend brochurepapier, fotopapier, enveloppen, ander speciaal inkjetpapier |
| Ondersteunde mediaformaten | A4; B5; A6; DL-envelop |
| Mediaformaten, afwijkend | 76,2 x 127 mm tot 215,9 x 355,6 mm |
| Printen zonder witranden | Ja (tot 8,5 x 11 inch, 210 x 297 mm) |
| Mediagewicht, aanbevolen | 75 gr/m² |
| Ondersteund bestandsformaat | BMP; PDF; JPG; PNG; TIF |
| Type scanner | Uitsluitend flatbed |
| Indeling scanbestand | JPEG, TIFF, PDF, BMP, PNG |
| Verbeterde scanresolutie | Tot 1200 dpi |
| Scanresolutie, optisch | Tot 1200 dpi |
| Scanresolutie hardware | Tot 1200 x 1200 dpi |
| Scanformaat, maximum | 216 x 297 mm |
| Scansnelheid (standaard, A4) | Tot 3 ppm in kleur; Tot 5 ppm in zwart-wit |
| Scantechnologie | Contact Image Sensor (CIS) |
| Kopieersnelheid in zwart (ISO) | 10 kpm |
| Kopieersnelheid in kleur (ISO) | 2 kpm |
| Kopieerresolutie (zwarte tekst) | Tot 600 dpi |
| Kopieerresolutie (tekst en afbeeldingen in kleur) | Tot 600 dpi |
| Kopieerresolutie (zwarte afbeeldingen) | Tot 600 dpi |
| Kopieën, maximum | Tot 99 kopieën |
| Kopieerinstellingen voor verkleinen/vergroten | 25 tot 400% |
| Kopieerapparaatinstellingen | Aantal kopieën, formaat aanpassen, kwaliteit, licht/donker, papierformaat, papiersoort, ID kopiëren, verbeteren |
| Stroomverbruik | 0,12 watt (handmatig uit), 3,12 watt (gereed), 0,75 watt (slaapstand) |
| Voeding | Netspanning 100 - 240 V (± 10%), 50/60 Hz (± 3 Hz). Hoogspanning: Netspanning 200 - 240 V (± 10%), 50/60 Hz (± 3 Hz). Geen dubbele spanning, voeding varieert per onderdeelnummer met optiecodeaanduiding. |
| Luchtvochtigheidsbereik | 15 tot 80% RV (niet-condenserend) |
| Aanbevolen luchtvochtigheidsbereik in bedrijf | 20 tot 80 % rel |
| Luchtvochtigheid, bij opslag | 5 tot 90% rel (niet-condenserend) |
| Temperatuurbereik, in bedrijf | 5 tot 40°C |
| TEC-nummer (Typical Electricity Consumption) | 0,13 kWh/week |
| Energiebesparingstechnologie | HP Auto-off technologie |
| Ecolabels | Hij is zo zuinig dat hij aan de ecolabel-normen voldoet |
| Energy Star-gecertificeerd | Nee |
| Veiligheid | Voldoet aan IEC 60950-1 & IEC 62368-1; UL-veiligheidsregistratie; Voldoet aan EU LVD, EN 60950 en EN 62368; UL GS-goedkeuring |
| Beveiligingsbeheer | Nee |
| Minimum afmetingen (b x d x h) | 447 x 373 x 158 mm |
| Maximum afmetingen (b x d x h) | 449 x 605,65 x 258,7 mm |
| Gewicht | 5,14 kg |
| Inhoud van de doos | HP Smart Tank Plus 559 draadloze All-in-One; 2 x HP 32XL originele zwarte inktfles, 135 ml; HP 31 originele cyaan inktfles; HP 31 originele magenta inktfles; HP 31 originele gele inktfles; Flyer met inktwaarschuwingen; Flyer over herverpakking; Installatiegids; Naslaggids; Flyer met regelgeving; PT-flyer; Flyer met RoH-EAC-regelgeving; Netsnoer. Kijk voor meer informatie over inhoud en opbrengst op http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Printcartridges/fles, nummer | 4 (1 zwarte-inktfles, set van 3 kleureninktflessen) |
| Fabrieksgarantie | Eén jaar standaardgarantie of 30.000 pagina's en tot 3 jaar verlengde garantie bij registratie op http://www.hp.com/go/SmartTank3yearswarranty. Voor de door de gebruiker te vervangen onderdelen gelden afzonderlijke garantieperioden. |