OMEN Gaming Laptop 16-am0062nb (CQ3B2EA)
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Core™ Ultra 7 processor |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 255H (tot 5,1 GHz met Intel® Turbo Boost-technologie, 24 MB L3-cache, 16 cores, 16 threads) |
| Chipset | Intel® geïntegreerde SoC |
| Videokaart | Geïntegreerd, Intel® Arc™ 140T GPU |
| Videokaart | Discrete, NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 laptop GPU (8 GB GDDR7 gereserveerd) |
| Geheugen | 32 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 16 GB) (Overdrachtssnelheden tot 5600 MT/sec.) |
| Interne opslag | 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
|
| Scherm | 16" diagonal, 2K (1920 x 1200), 60-165 Hz, 3 ms response time, IPS, micro-edge, anti-glare, Low Blue Light, 400 nits, 100% sRGB |
| Scherm | 40,6 cm (16 inch) 2K (1920 x 1200), 60-165 Hz, 3 ms responstijd, IPS, microranden, ontspiegeld, zachtblauw licht, 400 nits, 100% sRGB |
| Touchscreen | Nee |
| Verhouding scherm naar lichaam (zonder luidsprekers) | 87.49% |
| Kleurenbereik | 100% sRGB |
| Helderheid | 400 nits |
| Minimum afmetingen (b x d x h) | 35,75 x 26,9 x 2,37 cm (voorzijde); 35,75 x 26,9 x 2,54 cm (achterzijde) |
| Gewicht | 2.43 kg |
| Software – productiviteit en financiën | Testversie van 1 maand voor nieuwe klanten van Microsoft 365 |
| Meegeleverde software | 1 maand gratis proefversie van Adobe; Xbox Game Pass Premium 2 maanden op proef |
| Cloudservice | 3 maanden lang 100 GB Dropbox-opslag |
| Type batterij | 4-cels, 70-Wh lithium-ion polymeer ( |
| Oplaadtijd batterij | Ondersteunt snel opladen van de batterij: circa 50% in 30 minuten |
| Draadloos | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2 x 2) en Bluetooth® 5.3 draadloze kaart (Modern Standby (Connected);HP Extended Range Wireless LAN) |
| Netwerkinterface | Geïntegreerd 10/100/1000 GbE LAN |
| Productkleur | Shadow black, logo in black chroom |
| Toetsenbord | Fullsize schaduwzwart toetsenbord, 4 zones, RGB-achtergrondverlichting, numeriek toetsenblok en antighosting-technologie met rollover voor 26 toetsen |
| Webcam | HP True Vision 1080p FHD-camera met temporele ruisonderdrukking en ingebouwde digitale dual array microfoons |
| Audio | DTS:X® Ultra; Twee speakers; HP Audio Boost; HyperX |
| Aanwijsapparaat | HP Imagepad |
| Uitbreidingsslots | 2 M.2 (SSD) |
| Poorten | 1 USB Type-A met 10 Gb/s datasnelheid; 2 USB Type-A met 5 Gb/s datasnelheid; 1 AC smart pin; 1 HDMI 2.1; 1 hoofdtelefoon/microfoon-combi; 1 RJ-45; 1 USB Type-C® met 10 Gb/s datasnelheid (USB-voeding 3.0, DisplayPort™ 1.4, HP opladen in slaapstand)
|
| Type voeding | 230-watt netvoedingsadapter |
| Beveiligingsbeheer | Webcam Kill Switch; Ondersteuning voor Trusted Platform Module (TPM) |
| Invoerapparaten | IR-warmtesensor |
| Specificaties van het duurzaamheidseffect | Gerecycled plastic uit de oceaan in luidsprekerbehuizing(en) en rand; Toetsenborddoppen en -scharen bevatten post-consumer gerecycled plastic |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar garantie (2-2-0) omvat 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid. Geen reparatie op locatie. Voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |