HP OmniBook 3 Laptop Next Gen AI 15-fn0001nb (BZ3N5EA)
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
|---|---|
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ AI 7-processor |
| Processor | AMD Ryzen™ AI 7 350 (tot 5,0 GHz boostkloksnelheid, 16 MB L3-cache, 8 cores, 16 threads) |
| Chipset | AMD geïntegreerde SoC |
| Videokaart | Geïntegreerd, AMD Radeon™ 860M graphics |
| Geheugen | 24 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 12 GB) (Overdrachtssnelheden tot 5600 MT/sec.) |
| Interne opslag | 512-GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
|
| Scherm | 39,6 cm (15,6 inch) FHD (1920 x 1080), IPS, microranden, ontspiegeld, 300 nits, 62,5% sRGB |
| Touchscreen | Nee |
| Verhouding scherm naar lichaam (zonder luidsprekers) | 85% |
| Kleurenbereik | 62.5% sRGB |
| Helderheid | 300 nits |
| Minimum afmetingen (b x d x h) | 35,98 x 23,6 x 1,86 cm |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Software – productiviteit en financiën | Testversie van 1 maand voor nieuwe klanten van Microsoft 365 |
| Meegeleverde software | McAfee Online Protection, 30 dagen evaluatie; 1 maand gratis proefversie van Adobe; Xbox Game Pass Premium 2 maanden op proef |
| Voorgeïnstalleerde software | Copilot in Windows met Copilot-toets |
| Cloudservice | 3 maanden lang 100 GB Dropbox-opslag |
| Type batterij | 41 Wh lithium-ion polymeer, 3 cellen ( |
| Levensduur batterij | Tot 9 uur en 15 minuten |
| Oplaadtijd batterij | Ondersteunt snel opladen van de batterij: circa 50% in 45 minuten |
| Draadloos | Realtek Wi-Fi 6 (2x2) en Bluetooth® 5.4 draadloze kaart |
| Productkleur | Gletsjer zilver |
| Toetsenbord | Volledig toetsenbord in Soft Gray met achtergrondverlichting en numeriek toetsenblok |
| Webcam | HP True Vision 1080p FHD-camera met temporele ruisonderdrukking en ingebouwde digitale dual array microfoons |
| Audio | Twee speakers |
| Aanwijsapparaat | HP Imagepad |
| Poorten | 1 USB Type-C® met 10 Gb/s datasnelheid (USB-voeding, DisplayPort™ 1.4, HP opladen in slaapstand); 2 USB Type-A met 5 Gb/s datasnelheid; 1 AC smart pin; 1 HDMI-uitgang 1.4b; 1 hoofdtelefoon/microfoon-combi
|
| Type voeding | 65 W USB type-C® netvoedingsadapter |
| Beveiligingsbeheer | Muteknop voor microfoon; Webcam Kill Switch; Ondersteuning voor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Vingerafdruklezer | Vingerafdruksensor |
| Specificaties van het duurzaamheidseffect | Gerecycled ocean-bound plastic in de onderkant en de speakerbehuizing(en); Keycaps en schaarmechanismen bevatten PCR-materiaal |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar garantie (2-2-0) omvat 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid. Geen reparatie op locatie. Voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |