HP Prelude 17,3" Laptop Bag (34Y64AA)
| Hardwarekompatibilitet | Passer til de fleste laptops på op til 17,3" |
|---|---|
| Materiale | Udvendigt materiale: 100 % polyester; Indvendigt materiale: 100 % polyester; Skum: 100 % polyethylenskum |
| Farve | Grå |
| Indvendigt beklædningsmateriale | Polyester |
| Rum | Laptop; Primær; Tilbehør |
| Udvendige lommer | Tilbehør; 1 hurtigadgang |
| Skærmstørrelse | 17.3" |
| Miljøspecifikationer for bæredygtighed | LDPE-taske indeholder 100 % genbrugsplast; Hængemærket er fremstillet af 100 % genbrugspap |
| Mindste produktmål (B x D x H) | 44 x 6,5 x 32 cm |
| Pakkens mål (B x D x H) | 44 x 6,5 x 32 cm |
| Vægt | 0,37 kg |
| Pakkens vægt | 0,37 kg |
| Pakkens indhold | Laptop-taske |
| Producentgaranti | 1 års begrænset garanti. |