Proč byste měli používat nástroj HP PC Hardware Diagnostics?

Opens menu Sdílet

Nástroj HP PC Hardware Diagnostics obsahuje kompletní sadu testů, které vám pomohou určit, izolovat a diagnostikovat možné problémy s hardwarem vašeho osobního počítače HP. Používání nástroje je snadné a několik jednoduchých kroků vám může zásadně pomoci při rychlém odstraňování problémů s hardwarem, ať již svépomocí nebo za asistence zástupců podpory HP. Nástroj HP PC Hardware Diagnostics vyvinutý společností HP je předinstalován téměř ve všech počítačích HP již od roku 2009 a přináší mnoho let odborných zkušeností s hardwarem přímo na vaši plochu!

Funkce Výhody

Nevyžaduje operační systém

Je váš systém Windows poškozen? Buďte bez obav! Nic není ztraceno ani v případě, že došlo k poškození nebo smazání operačního systému – nástroj HP PC Hardware Diagnostics se spouští ještě před načtením operačního systému.

Nevyžaduje pevný disk

Nefunguje pevný disk? I přesto ho můžete otestovat a zjistit, kde se stala chyba! Nástroj HP PC Hardware Diagnostics lze spustit z jednotky USB flash.

Bezpečný a zabezpečený

Obáváte se virů a malwaru? Nástroj HP PC Hardware Diagnostics se spouští před operačním systémem a je šifrovaný i digitálně podepsaný.

Aktualizovaný

Nástroj HP PC Hardware Diagnostics je neustále aktualizovaný, aby mohl využívat posledního vývoje technologií společnosti HP a pro zajištění jeho lepší úplné integrace s prostředím podpory společnosti HP a nástroji, jako například HP Support Assistant.

Pro zajištění rychlejší podpory si připravte 24místné ID chyby pro zadání na stránce podpory vašeho produktu společnosti HP:

Pro zobrazení stránky podpory vašeho produktu společnosti HP navštivte adresu www.hp.com/support a zadejte informace o produktu.