Kablosuz Yazdırma Merkezi

 

Yazıcı Yazılımının Yüklenmesi

En son yazılıma sahip olduğunuzdan emin olmak için, yazıcınız ve bilgisayarınız için yazılımları http://www.hp.com/go/customercare adresinden indirmenizi tavsiye ederiz. Bilgisayarınızın işletim sistemi ve yazıcı modeliniz için olan yazılımı seçtiğinizden emin olun.

Yazıcı yazılımı yüklemesi sırasında:

  1. Bağlantı Türü için istem belirene dek ekrandaki yönergeleri izleyin.
  2. İstendiğinde, Ağ Üzerinden'i, 'ı ya da Kablosuz'u seçin.
    • Kullanılan ifade yüklediğiniz yazılımın sürümüne bağlı olarak değişir.
    • Bazı durumlarda yazılım sizin için kablosuz ayarlarını otomatik olarak bulabilir.
  3. Ekrandaki talimatları izleyerek yazıcınızın yazılımını indirmeyi tamamlayın.

Yazıcı ile kablosuz ağınız arasında kablosuz bağlantı oluşturmak için veya kontrol paneli Kablosuz Kurulum Sihirbazı'nı kullandıysanız veya yazıcıyı ağınıza zaten bağladıysanız ve şu anda yazılımı yazıcıyı paylaşacak bir başka bilgisayara yüklüyorsanız, yükleme işlemi sırasında yazılımın yazıcıyı ağ üzerinden bulması gerekir.

Yazılım bazen ağ üzerinde yazıcıyı bulmakta güçlük çeker. Bu olduğu takdirde, yazıcının atanmış IP adresini kullanarak yazıcı için "gelişmiş arama" yapma şansınız olacaktır. Kablosuz Ağ Sınaması raporunu veya Ağ Yapılandırma sayfası yazdırarak bulabilirsiniz.

Bu bir ilk yüklemeyse ve kablosuzun USB kurulumu yöntemini kullanıyorsanız, yazılım yazıcıyı ağda bulmayacaktır ve yazıcı için kablosuz bağlantı oluşturma konusunda yönlendirileceksiniz.

Değerlendirilebilecek diğer konular

İlgili kablosuz içeriğine erişmek için aşağıdaki listeden seçin yapın.

Sorun giderme